Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Aşamaları

Firmamız koltuk yıkama işlemleri için dikkatli ve titiz bir çalışma yürütmektedir. Firma olarak uyguladığımız prosedürler şu şekildedir: Koltuğun yıkama işlemine başlamadan önce kumaş kontrolü yapılır ve buna göre temizlik planı hazırlarız. Koltukların minderlerini çıkardıktan sonra ortaya çıkan tozu yüksek emiş gücü ile çalışan araçlarımızla temizliyoruz.

Koltuktan çıkmayan parçalar çamaşır makinemizin püskürtme fonksiyonu ile ıslanır. Bu sayede ortaya çıkan toz ve kir nazikçe ve kolayca temizlenir. Bu işlemden sonra tüm koltuktaki suyu arıtmak için bir süre bekleriz.

Bursa Koltuk yıkama uygulamasında en önemli nokta koltuk kumaşına uygun deterjan ile yıkanmasıdır. Tek tür şampuan farklı kumaşlar için kullanılmaz. Hazırladığımız karışımı sprey yöntemi ile koltuklara uyguluyoruz. Ardından cihazımızın vakumlu kısmı ile kirli suyun emilerek çıkmasını sağlıyoruz.

Kirli su bitene kadar emme işlemi devam eder. Bu uygulamalardan sonra koltuklar kurutulur. Bu amaçla vakum çok kısa sürede güçlü çekiş ile kurutulur. Koltuk temizleme alanında uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyor, en hızlı ve etkili çözümleri üretiyoruz.

Bursa Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetinin önemi. Koltuklar ev, iş yeri vb. birçok yerde ihtiyaç duyulan en önemli mobilyalardan biridir. Koltuklar sadece ihtiyaç duyulduğunda değil, aynı zamanda odanın güzel bir yerinde dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Koltuklar sürekli kullanımda olduğundan düzenli aralıklarla temizlenmeleri gerekir.

Koltuk üzerine dökülen maddeleri evde kendi imkanlarınızla temizlemekte zorlanabilirsiniz. Kimyasalların aşırı kullanımı, koltuk aşınmasına ve kimyasala maruz kalan kişide çeşitli hastalıklara neden olabilir. Tüm bu riskleri almadan uygun fiyat ve alanında profesyonel personellerimiz ile hızlı ve etkili bir temizlik için hizmetinizdeyiz. Hemen şimdi firmamızdan kaliteli ve güvenli destek alabilirsiniz.

İletişim Detayları