Hakkımızda

Yıllara Dayanan Profesyonellik

2010 yılından bu yana koltuk yıkama alanında deneyim sahibi “Profesyonel Profesyonel Koltuk Yıkama” firması olarak Türkiye’nin Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Kestel, Gürsu ilçelerinde her türlü koltuk yıkama işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı “profesyonel yerinde koltuk yıkama” olarak koltuk yıkamanın ciddi ve hassas bir iş olduğunun bilinciyle profesyonel ekipman ve kalifiye personel ile çalışıyor ve bununla gurur duyuyoruz. Amacımız sağlık ve konforunuzdan ödün vermeden evinizde, ofisinizde ve iş yerinizde güvenli temizlik hizmeti sunmak.

Neden Biz?

Koltuklar belirli periyotlarda detaylı temizlik gerektiren eşyalardır. Zaman zaman silinse de kumaşın altındaki katmanlar, süngerler, işlenmiş toz veya kirler hoş olmayan bir koku yayarak iç mekan havasını olumsuz etkileyebilir. Evde kendi imkanları ile temizlemeye çalışılan koltuklardan kiri tam olarak çıkaramazsınız. Uygun temizlik malzemeleri kullanılmaz ise koltuklarda sararma, lekelenmelere, deformasyona ve yıpranmaya neden olabilirler.

Ferah ve temiz bir ortam için koltukların belirli zaman aralıklarında uygun bir temizleme şampuanı ile yıkanması, böylece koltuk süngerine gömülü toz, kir ve kötü kokuların giderilmesi gerekir.